Gwarancja smaku

torty wrocław

Najważniejszy jest dla nas domowy smak naszych tortów i ciast oparty na tradycyjnej recepturze, najlepszej jakości składnikach oraz estetyczny wygląd, dobrze dobrana do okoliczności kolorystka i dbałość o detale.

W naszej cukierni stawiamy na tradycyjność wyrobów, klasyczny wygląd tortów i ciast. Po dokładnej konsultacji z klientem pozwalamy sobie na odrobinę fantazji, tak aby pozytywnie i smacznie zaskoczył swoich gości naszym tortem.

Do wyrobu tortów i ciast nie używamy jaj w proszku czy kartonie. Nie robimy ciast z proszku, pieczemy według własnych wypracowywanych przez lata receptur. Tort z bitą śmietaną to tort z prawdziwą bita śmietaną (nie używamy stabilizatorów do śmietany ani śmietany roślinnej!) – hit wśród wrocławskich cukierni, po których wrocławianie niezmiennie od lat wracają do nas.

no images were found

Pragniemy, aby nasze ciasta i torty podkreślały z dobrym smakiem atmosferę Twojego przyjęcia. Dlatego, by torty weselne, urodzinowe i artystyczne oraz zamówienia na ponad 100 porcji spełniały Twoje oczekiwania, potrzebujemy tygodnia – podaruj nam czas wybranie najlepszych składników – owoców, czekolady, serów, śmietany, cukru, mąki, dżemów, galaretek czy likierów na stworzenie idealnego co do wielkości i smaku biszkoptu, przełożenia, masy, polewy oraz dekoracji Twojego tortu.

Pozostałe zamówienia na ciasta i torty przyjmujemy z dwudniowym wyprzedzeniem.

Cukiernia „ Ciasteczko” we Wrocławiu – torty weselne, komunijne, urodzinowe, torty dla dzieci, ciasta na zamówienie